KOREKTA NOSA

OPIS ZABIEGU:

Modelowanie kształtu nosa poprzez wstrzyknięcie preparatu kwasu hialuronowego to zabieg szybki, bezpieczny i całkowicie odwracalny. Pozwala m.in. skorygować garbek, zmienić kształt czubka lub optycznie poszerzyć wąski nos. Przykładowo, korekta garbu nosa obejmuje wstrzyknięcie preparatu w trzech miejscach: przed i za garbem – co optycznie ukrywa wybrzuszoną kość oraz na koniuszku nosa – co daje efekt uniesienia i nadaje całości odpowiedni kształt.

Zabieg nie jest bolesny, gdyż standardowo stosuje się krem znieczulający, a sam preparat ma w składzie lignokainę, która uśmierza ból. Jedynie pierwsze wkłucie igły może być nieprzyjemne

Efekt widoczny jest bezpośrednio po zabiegu w ok. 80 procentach przypadków. Przez dwa tygodnie preparat jeszcze się uplastycznia i „układa”.

Cała procedura trwa nie więcej niż pół godziny i nie wymaga późniejszej rekonwalescencji. Efekt estetyczny, osiągnięty dzięki wstrzyknięciu preparatu, utrzymuje się około 12-18 miesięcy – jako substancja naturalna kwas hialuronowy ulega stopniowej biodegradacji i wchłonięciu przez organizm.

449zł