MODELOWANIE UST

OPIS ZABIEGU:

Powiększanie ust kwasem hialuronowym jest jednym z najbardziej popularnych zabiegów estetycznych ostatnich lat. Kwasu hialuronowy jest  wykorzystywany w celu powiększenia ust, zniwelowania asymetrii ust, poprawienia napięcia skóry, nawilżenia, czy uwydatnienia czerwieni wargowej.

Na trzy dni przed zabiegiem należy powstrzymać się od przyjmowania aspiryny i leków przeciwzapalnych. W dniu zabiegu należy unikać nagrzewania ciała (np. w solarium lub saunie) oraz nadmiernego wysiłku fizycznego. Bezpośrednio przed zabiegiem należy zmyć z ust makijaż.

Sam zabieg trwa ok. 15 minut. Jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym za pomocą kremu. Preparat jest precyzyjnie wprowadzany w skórę właściwą ust za pomocą igły i ampułko-strzykawki. Zazwyczaj aplikowane jest 0.5 – 2.0 ml preparatu.

Po aplikacji lekarz masuje usta, by rozprowadzić preparat i nadać im pożądany kształt.

Okres rekonwalescencji po tego rodzaju zabiegach jest niezwykle krótki. Zazwyczaj od razu po zabiegu można wrócić do normalnego trybu życia. Może jednak chwilowo wystąpić opuchlizna, rumień, krwiak lub miejscowe zasinienie.

Pełen efekt jest widoczny w 2-3 dni po zabiegu. Efekt powiększenia lub modelowania ust utrzymuje się zazwyczaj od 6 do 14 miesięcy

469zł lub 549zł/1ml