POZNAJ OFERTĘ ZABIEGÓW i Terminarz

Zabiegi wykonywane są przez doświadczonego lekarza z ponad 11 letnim doświadczeniem w zabiegach medycyny estetycznej!!! Zabiegi z użyciem plazmy np. blefaroplastykę oraz makijaże permanentne wykonuje instruktor z 12 letnim stażem. To nie są szkolenia czy pokazy więc gwarantujemy intymność i spokój w trakcie zabiegu!

Zadzwoń i dowiedz się więcej!
NAJBLIŻSZE TERMINY:

TERMINARZ

Zadzwoń i umów się na zabieg już dziś!
ZAPISY: Agnieszka Nowakowska 533 828 662

 

12 kwietnia 2019: Włocławek/Toruń/Bydgoszcz

13 kwietnia 2019: Elbląg/Trójmiasto

14 kwietnia 2019: Świnoujście/Szczecin

15 kwietnia 2019: Warszawa

W każdym mieście jesteśmy co 4-5 tygodni. Warunkiem przyjazdu jest „zebranie” się odpowiedniej ilości chętnych Pań na zabiegi.

NAJLEPSZE CENY – skąd takie ceny?

Gwarantujemy Paniom tak dobre ceny zabiegów, gdyż wykonując kilkaset zabiegów miesięcznie, mamy dostęp do najlepszych hurtowych cen preparatów.

Dodatkowo wszystkie koszty stałe, które standardowo ponoszą stacjonarne gabinety medycyny estetycznej ograniczyliśmy do minimum.

W związku z tym skalkulowaliśmy nasze marże na najniższym możliwym poziomie, dostarczając Paniom zabiegi tej samej jakości bazując na markowych, bardzo dobrych preparatach.

NASZE PREPARATY – na jakich preparatach i materiałach pracujemy?

Podczas zabiegów używamy hialuronu JUVEDREM oraz PRINCESS VOLUME do wypełniania zmarszczek, volumetrii i korekty nosa, JUVEDERM ULTRA 3 oraz  STYLAGE Special Lips Lidocaine do powiększania i modelowania ust, orginalnej toksyny botulinowej BOTOX Allergan oraz nici PDO i haczykowych marki CROMA.

Cennik zabiegów 2019
NIEUSTAJĄCA
PROMOCJA!

Wiek jest kwestią wyboru!!!

ZAPISZ SIĘ