POZNAJ ZESPÓŁ EKSPERTÓW

Ludzie, którzy tworzą EPIC LOOK to wykwalifikowana kadra, osoby z pasją. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu profesjonalnie zabiegi w najlepszych cenach!

Skontaktuj się

NASI PROFESJONALIŚCI

Poznaj naszych specjalistów i instruktorów

lek.med. Michał Słowiański

Lekarz medycyny

Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej. Rocznik 77. Od 10 lat zajmuje się medycyną estetyczną. Jest ekspertem w korekcji zmarszczek oraz niestandardowych zabiegach takich jak unoszenie opadającej powieki, leczenie bruksizmu oraz nadpotliwości, lifting bez skalpela. Prowadzi zaawansowane szkolenia z zakresu medycyny estetycznej dla lekarzy oraz wybrane szkolenia dla kosmetologów.

Agnieszka Nowakowska

Obsługa Klienta

Agnieszka od 20 lat związana jest z branżą kosmetyczną. Jest absolwentką Międzynarodowej Szkoły Charakteryzacji Filmowej im. Marii Dziewulskiej. Od 10 lat zajmuje się makijażem permanentnym. Obecnie doskonali swoje umiejętności w międzynarodowej szkole makijażu permanentnego PMU.Place Internetional Micropigmentation Centre. W EPIC LOOK odpowiada za najlepszą obsługę Klienta i bardzo dobrą współpracę z naszymi modelkami! Nasza Kierowniczka Zamieszania!!! :)

Filip Lewandowski

Sprzedaż i obsługa klienta

Prywatnie ojciec 5 letniej Julii. Kibic Legii Warszawa, miłośnik motoryzacji i wioślarstwa. Absolwent kierunku ekonomii oraz psychologii. Rocznik 76. Od 20 lat zajmuje się obsługą klienta. Filip odpowiada za marketing i ogólne zamieszanie. Jego główną misją jest pełna satysfakcja Klienta. Zadzwoń, napisz, porozmawiaj, spotkaj się.

Zajmujesz się profesjonalnie kosmetologią i posiadasz własny salon? Zastanawiasz się nad wprowadzeniem do swojej oferty medycyny estetycznej?
Skontaktuj się i podejmij współpracę!

Dołącz do nas!